OLTEST jest jedną z wiodących firm w Europie Środkowej i Wschodniej, zajmujących się konstruowaniem i dostawą nowoczesnych urządzeń do diagnostyki sprzętu wysokiego napięcia i sprawdzania właściwości metrologicznych przekładników, które są ważnymi elementami systemu elektroenergetycznego mającymi istotny wpływ nie tylko na dokładność pomiaru energii elektrycznej, lecz także poprawne działanie zabezpieczeń.

Główna siedziba firmy OLTEST znajduje się w Kijowie (Ukraina), gdzie wszystkie nasze produkty są opracowywane, konstruowane i sprawdzane. Obsługa serwisowa urządzeń całej oferty OLTEST odbywa się w centrach serwisowych usytuowanych na Ukrainie i w Polsce.

Nasze urządzenia dostarczamy do odbiorców w następujących krajach: Ukraina, Polska, Czechy, Litwa, Łotwa, Turcja, Kazachstan, Gruzja, Azerbejdżan, Uzbekistan, Mołdawia i Mongolia.

Wiele firm inżynieryjnych korzysta z naszych urządzeń do obsługi diagnostycznej i metrologicznej wyposażenia obiektów energetycznych w krajach Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

Wytwarzane przez nas urządzenia są przeznaczone do pracy w ramach laboratoriów zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych, eksploatowanych w warunkach fabrycznych i stacji elektroenergetycznych.

Stworzyliśmy zespół specjalistów z dziedziny techniki pomiarowej, przygotowanych do rozwiązywania najbardziej złożonych zadań z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do realizacji każdego zamówienia, uwzględniającego szczególne wymagania klientów.

Motywem działania kadry naszej firmy jest poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w pracach rozwojowych, jak i w profesjonalnych kontaktach z klientami.

Jednym z najwyższych priorytetów jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości usług.

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi partnerami i potencjalnymi klientami.